У світі казок Андерсена. У Новій Каховці підведено підсумки конкурсу дитячих малюнків-ілюстрацій

Як  вже інформувало наше видання, нині у Новій Каховці триває міжнародний фестиваль «Дніпро – ріка дружби», в рамках якого проходять конкурси  малюнків, виробів  декоративно-ужиткового мистецтва та інші культурно-мистецькі акції.   Цього року лейтмотивом  заходів є казковий світ відомого митця Ганса Хрістіана Андерсена.Днями у міському відділі освіти були підведені підсумки конкурсу, участь в якому взяли  дошкільні навчальні заклади. А згодом  журі, до складу якого увійшли голова громадської ради Лариса Житченко, начальник служби у справах дітей Оксана Поповиченко, начальник відділу  освіти  Оксана Якубова, відділу культури і туризму Наталія Зарудна, та інші, визначило кращі малюнки-ілюстрації до казок Андерсена. З-поміж 20 робіт учнів навчальних та позашкільних закладів  кращими визнані роботи Дніпрянської школи та вихованки БДТ Аліси Климак.

Нагороди  переможці отримають вже завтра, під час  святкового концерту з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, який відбудеться у Літньому театрі, починаючи з 10-ї ранку.

Як розповіла голова громадської ради Лариса Житченко, яка є членом оргкомітету міжнародного фестивалю,  до проведення цього культурного  марафону наше місто долучається вже 13-й рік поспіль.  Фестиваль об’єднує  5 міст – Дніпро, Запоріжжя, Мінськ, Мелітополь та Нову Каховку,  де відбуваються  культурні та екологічні акції, конкурси тощо. За словами Лариси Миколаївни, неодноразово   в рамках заходів «Дніпро – ріка Дружби» відбувалися  ознайомлювальні візити делегацій до  вище вказаних міст.  «Цьогорічна тема – казки Андерсена –  дуже порадувала як дітей, так і дорослих. Адже творами митця захоплюються в усьому світі, незважаючи на вік. До речі, існують відомості, що самого Андерсена сердило, коли його називали дитячим казкарем,  мовляв,  пише він  казки як для дітей, так і для дорослих, – розповіла Л. Житченко.  Дякую  усім, хто долучився до проведення конкурсів, кожному, хто продемонстрував своє бачення неповторного і захоплюючого казкового світу письменника».

Також нагадаємо, 2 червня, у приміщенні школи №3  вихованці театрального гуртка БДТ  «Посмішка» (керівник Ольга Ганжа) продемонструють виставу за мотивами казки Г.Х. Андерсена «Гидке каченя». П’єса має назву «Дикий».  Початок – о 10:00.  Юні театрали також будуть відзначені дипломом учасника міжнародного фестивалю.