У Таврійську наркомани “обнесли” спортивний зал боксерів і каратистів

У місті Таврійську двоє наркоманів додумалися «обнести» приватний спортзал, де тренувались боксери і каратисти – як діти, так і дорослі, повідомляють “Херсонці“. З огляду на специфічну репутацію відвідувачів залу, злодії до пори до часу обходили його стороною.

На Херсонщине у спортсменов появился свой счет к ворамОднак парочка «безбашенних» городян на репутацію наплювала: вночі спільники зламали металопластикове вікно будівлі, і обчистили приміщення до нитки – забрали навіть набори гантелей і боксерські груші.

Все це добро вартістю близько двадцяти тисяч гривень вони завантажили на викликане таксі, вивезли його в одне з сіл Каховського району. І там продали знайомому за третину ціни – покупець взяв інвентар для подальшого перепродажу.

Співробітники Новокаховського відділу Національної поліції теж не дрімали: вони перевіряли свій «контингент», схильний до такого роду злочинів. І таким чином вийшли на двох безробітних, яким постійно потрібні гроші на те, щоб «вколотися і забутися».

Алібі на ту ніч у них не було, і наркомани зізналися в скоєнні злочину, вказавши також, кому збували крадене. Поліція його вже вилучила, проте відомостей про особи злочинців не повідомляє їх же безпеки заради.

Адже зривом тренувань рукопашники Таврійська дуже незадоволені. Вони також шукають викрадачів інвентаря, щоб провести з ними «виховну роботу». А після неї злодії і до суду можуть не дійти …