У травні більше сотні громадян отримали послуги мобільного сервісного центру МВС

 

Минулого місяця на Херсонщині почав роботу пересувний сервісний центр МВС. Більше сотні громадян отримали сервісні послуги, за які до місцевих бюджетів надійшло майже 5 тисяч гривень.   

У травні МСЦ шість разів побував у Великолепетиському районі, мешканці якого виявилися найактивнішими в області. Фахівці надали 109 сервісних послуг, серед яких 97 реєстраційних операцій, 5 замін посвідчення водія, 7 прийнятих запитів на отримання довідок про відсутність судимості, а також понад півтори сотні консультацій.

Від мешканці району, які вже встигли оцінити переваги мобільного сервісу, продовжують надходити заявки й надалі. Тож вже у червні виїзна бригада побувала в Малій Лепетисі та тричі – у райцентрі.

Кошти за надані адміністративні послуги перераховуються до місцевого бюджету населеного пункту, в якому працює МСЦ МВС. Таким чином до бюджету смт. Велика Лепетиха надійшло більше 3 тисяч гривень, с. Мала Лепетиха – майже 2.

Скористатися пересувним сервісом дуже просто. Для цього необхідно надати заявку до органу місцевого самоврядування та замовити виїзд МСЦ. Адже відтепер громадяни в різних куточках області мають змогу отримати найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС на місці.

Подальший графік курсування, часи прийому мобільного сервісного центру МВС та інтерактивну карту маршрутів можна переглянути на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Херсонській області khe.hsc.gov.ua в розділі «Мобільні СЦ». Попередньо ознайомитися з переліком документів, необхідних для отримання будь-якої послуги, можна в розділі «Послуги».