У третій школі пройшов тиждень точних наук

В умовах  становлення  і розвитку  високотехнологічного  інформаційного  суспільства в Україні  виникає необхідність  підвищення  якості  та  пріоритетності  шкільної природничо-математичної освіти,  поліпшення  природничо-математичної підготовки  учнів. На вирішення цих задач  були спрямовані заходи тижня природничо-математичних наук, який  проходив в ЗОШ № 3 з 14.03.2016 по 18.03.2016 р. Вчителями були заплановані та проведені такі заходи:IMG_1525

  • До Дня Землі (22.03) для учнів 7-х класів вчителем біології Кучеренко І.В. була організована цікава подорож у рамках розважально конкурсної гри «Унікальна фауна Землі».
  • Молоді та талановиті вчителі нашої школи: Криклива О.М.(вч. фізики), Шаповалова О.А.(вч. математики) підготували сучасний комбінований урок для 9-х класів «Фізико-математична масляна». Учні ще раз занурилися в  звичаї українського народу, розв’язуючи цікаві задачі з фізики та математики.
  • З метою покращення результатів навчальної та пізнавальної діяльності учнів, виявлення обдарованих дітей для 5-6 класів було проведено шкільну олімпіаду з математики «Олімпус». Переможцями стали:

5 кл І місце Ступакова Анна

ІІ місце Іщенко Данил

ІІІ місце Мовчан Крістіна та Прозоровська Христина

6 кл І місце Лепська Софія

ІІ місце Камишанова Катерина

ІІІ місце Міхелєв Ілля

Вітаємо юних математиків та дякуємо за участь!

  • Вчителем географії Шастіною І.В. для учнів 8-го класу проведено урок «Карпати. Страхування  туристів під час подорожі». Учні почули цікаву інформацію про найдивовижніші гори України та отримали знання з економіки: формування бюджету та страхування під час подорожей.
  • Протягом тижня проводилась виставка газет, присвячених Дню Землі, та малюнків за темами «Математика в казках» та «Веселі цифри».IMG_1460 IMG_1486