У центрі зайнятості відбулась зустріч з неповнолітніми засудженими

Днями співробітниками Новокаховського міського центру зайнятості проведено зустріч з неповнолітніми засудженими, що перебувають на обліку Новокаховського міського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Херсонській області.

Про це повідомляє Матвієнко Ірина інспектор Новокаховського МП КВІ управління ДПтС України в Херсонській області.

Спеціаліст центру Ольга Гладченко, провела невелику лекцію-бесіду, в ході якої була зроблена спроба виявити схильність у дітей до виду діяльності, якою б вони хотіли займатися в майбутньому. Також, під час лекції пані Ольга на практиці показала присутнім як складати резюме.

Після бесіди, дітей провели до інформаційної зали Новокаховського центру зайнятості, де їх ознайомили із можливість використання баз вакансій для пошуку роботи. Кожен з дітей мав змогу особисто підібрати майбутню професію «за смаком». І хоча всі присутні неповнолітні на даний час ще навчаються, інтерес який вони проявили до вибору майбутньої професії був зовсім не дитячий.

Наприкінці зустрічі Ольга Миколаївна запевнила, що доступ до інформаційної зали Новокаховського центру зайнятості є вільним і ним можуть користуватися у будь-який час.