Депутати внесли до Ради проект постанови про перерахунок пенсій військовим за старим законом

Підсумком круглого столу, який пройшов у Верховінй Раді під час акції протесту військових пенсіонерів під її стінами 17 січня став проект постанови №7492, яку за підписом 61 депутата було зареєстровано 17 січня у Верховній Раді України.  

Під проектом Постанови поставили свої підписи такі депутати:

Партія Блок Петра Порошенко (всього 29): Южаніна Н.П., Буглак Ю.О., Чекіта Г.Л., Співаковський О.В., Карпунцов В.В., Барна О.С., Куніцин С.В., Найєм М., Антонищак А.Ф., Черненко О.М., Геращенко А.Ю., Ричкова Т.Б., Македон Ю.М., Козаченко Л.П., Горват Р.І., Ар’єв В.І., Онуфрик Б.С., Юринець О.В., Джемілєв М., Богомолець О.В., Бригинець О.М., Лубінець Д.В., Рудик С.Я., Сугоняко О.Л., Каплін С.М., Тіміш Г.І., Шинькович А.В., Паламарчук М.П., Артюшенко І.А., Немировський А.В.

Партія «Народний Фронт» (всього 10): Левус А.М., Пинзеник П.В., Єленський В.Є., Княжицький М.Л., Лунченко В.В., Кірш О.В., Дроздик О.В., Драюк С.Є., Матейченко К.В., Медуниця О.В.,

Опозиційний Блок (всього 5): Королевська Н.Ю., Папієв М.М., Скорик М.Л.,  Ларін С.М., Вілкул О.Ю.

Об’єднання «Самопоміч» (всього 1): Веселова Н.В.

Радикальна партія Олега Ляшка (всього 2): Мосійчук І.В., Шухевич Ю.Р.

Партія «Відродження» (всього 2): Развадовський В.Й., Яценко А.В.

Група «Воля народу» (1): Молоток І.Ф.

ВО «Батьківщина» (1): Одарченко Ю.В.

Позафракційні (всього 9): Чумак В.В., Дідич В.В., Мусій О.С., Литвин В.М., Тарута С.О., Шевченко В.Л., Шевченко О.Л., Дерев’янко Ю.Б., Бублик Ю.В.
Ось текст постанови:

Проект № 7492 від 17.01.2018р.

ПОСТАНОВА

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про деякі питання пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб

Верховна Рада України постановляє:

  1. Кабінету Міністрів України забезпечити:

невідкладне набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року № 704 “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб”;

перерахунок раніше призначених пенсій пенсіонерам органів внутрішніх справ з 01 січня 2016 року з урахування постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції”;

перерахунок раніше призначених пенсій пенсіонерам Державної кримінально-виконавчої служби з 01 січня 2017 року з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1036 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2007 року № 1294”;

перерахунок раніше призначених пенсій особам, звільненим з військової служби та деяким іншим особам, на умовах Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року № 704 “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб”;

  1. Кабінету Міністрів України у разі необхідності внести на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо внесення змін до Державного бюджету України на 2018 рікв частині збільшення видатків на фінансове забезпечення виплат пенсій.
  2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня прийняття цієї Постанови поінформувати Верховну Раду України про її виконання.
  3. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.
  4. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України                                            А.ПАРУБІЙ

18 січня Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув даний проект постанови та прийняв своє рішення з цього питання. Ось його текст з підписом голови комітету Людмили Денисової.

Цей проект ще повинні розглянути такі комітети Верховної Ради:

  • Пашинський С.В., Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Кожем’якін А.А., Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Князевич Р.П., Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Павелко А.В.,  Комітет з питань бюджету
  • Савчук Ю.П., Комітет з питань запобігання і протидії корупці

Ми і надалі будемо оперативно інформувати вас щодо перебігу розгляду цього проекту постанови у Верховній Раді.

Нагадую, що на площі перед Верховною Радою 17 січня військові пенсіонери дали владі термін до 6 лютого, щоб були опрацьовані відповідні документи та цей проект був внесений на розгляд сесійної зали.

Віктор Васильєв