У відділі освіти відзначили переможців конкурсу «Букет замість ялинки»

Днями   у відділі освіти Новокаховської міської ради відбулося урочисте нагородження переможців V-го міського конкурсу «Букет замість ялинки». Ініціатором та організатором заходу була Станція юних натуралістів. На урочистості завітали: заступник міського голови Сироватка В.М., начальник відділу освіти  Якубова О.О.,   представник   громадської екологічної організації «Мама-86» Єванков А.П., директор КП «Міський кінотеатр «Юність» Гірна Г.А..

Переможцями конкурсу стали 35 учнів із 14-ти загальноосвітніх шкіл, вихованці Станції юних натуралістів та Станції юних техніків. Діти віднеслись до конкурсу творчо та відповідально про що свідчить кількість надісланих на конкурс робіт, а це 120 новорічних композицій. Найбільш активними та творчими були учні 1-4 класів. До конкурсу активно долучились батьки учнів і разом з дітьми створили чарівну зимову казку.

Оксана Якубова привітала переможців, подякувала їхнім педагогам, а також батькам за участь у конкурсі та запросила до подальшої співпраці у цьому напрямі.

Зі словами привітання до дітей звернувся  Володимир Сироватка. Він  нагородив  переможців грамотами та солодкими подарунками. Також учні були відзначені призами директора КП «Міський кінотеатр «Юність» Галини  Гірної  та представника  організації «Мама-86» Анатолія Єванкова.  Завершилася церемонія нагородження загальним фото учасників.

Організатори висловлюють  щиру подяку всім причетним до конкурсу та сподіваються, що в наступному буде ще більше учасників та переможців.

 

Наталія Петрова, директор Станції юних натуралістів