У восьмій школі готують до навчання майбутніх першокласників та їх батьків

курсы-подгот-065

Нові стандарти освіти вимагають від майбутніх першокласників сучасного рівня знань. І тому традиційно у Новокаховській СЗОШ №8 з лютого працюють підготовчі курси майбутніх учнів перших класів.

Щосуботи  дітлахів радо зустрічають вчителі початкових класів Шаповал Т. М., Маркелова Л. П. та вчителі англійської мови Спавік Т.Ю., Абалмасова Ю. Ю., Бойко Ю.О.

курсы-подгот-047

Педагоги в ігровій формі проводять для малюків по три заняття: два – із загального розвитку дитини та одне – з англійської мови. На уроках вони враховують індивідуальні особливості дітей і розвивають  здатність слухати, уміння переказувати, аналізувати, рахувати, порівнювати, відтворювати слова англійською мовою . На кожному занятті діти не тільки працюють, але і відпочивають. Їх чекають цікаві фізкультхвилинки – руханки.

курсы-подгот-041

А в цей час у кабінеті психолога працює «Школа молодих батьків»», де спілкується з батьками практичний психолог Доровських Л. В.

курсы-подгот-005

Курси призначені для створення максимально комфортних умов, що дозволять майбутнім першокласникам успішно розвиватись у новому педагогічному середовищі шкільної системи освіти.

першокл