У всіх містах України одночасно запалять викладені свічками герби

8 листопада на центральних площах українських міст проведуть акцію, що має об’єднати населення навколо ідеї захисту України та підтримати бойовий дух воїнів АТО.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на організаторів акції.

im578x383-голлвнаЛюдей-учасників акції запрошують прийти на центральну площу свого міста о 18.00, вдягнувши на руки жовті пов’язки, як в українських воїнів АТО, на яких написано «Україна – це Я».

Учасники зможуть передати волонтерам принесені з собою на Акцію символи підтримки для бійців: листи, обереги тощо.

О 18.30 одночасно по усій країні люди запалять великі, викладені зі свічок на площах герби України як символ солідарності з загиблими та воюючими воїнами АТО та як символ гарячого українського серця.

Учасники акції, приєднатися до яких може будь-хто, колективно складуть обітницю єдності на захист України. «В обітниці стверджують позицію «Україна – це Я», співають державний гімн України», – пояснили організатори.

Окрім цього, до 19.00 та протягом дня люди мають можливість на центральній площі свого міста підписати на цілісному полотні ватману обітницю єдності – «Україна це Я». Копії підписаних обітниць з усіх міст будуть передані російським опозиціонерам для оприлюднення в Росії.

Акція буде благодійною ще й тому, що під час підготовки, проведення та по закінченню люди зможуть придбати сувенірну продукцію, кошти  від продажу якої підуть на допомогу воїнам АТО.

Нова Каховка Online нагадує, що до акції вже долучилися Херсон та Нова Каховка.