У яслах-садку “Червоненька квіточка” пройшла акція «Подаруй групі книгу”

Нещодавно  в ДНЗ ясла-садку  №15 «Червоненька квіточка» (завідувач Авєріна Н.М.) за традицією пройшов огляд-конкурс куточків дитячої книги в рамках якого був здійснений  проект  «Гарна книжечка дитяча – вірна подруга дітей»; з метою поповнення куточка книжками улюблених письменників і поетів  була проведена  акція «Подаруй групі книгу».

Сім’ї вихованців активно  відгукнулися  на дану акцію і принесли чимало нових  і цікавих книжок.

Основною метою конкурсу було: формування у дошкільнят інтересу до художньої літератури; створення психологічно комфортних умов відповідно до вікових та індивідуальних особливостей дітей в групі.

Особливою популярністю у дітей користується розділ «Книга нашими руками», так як ці книги діти створювали самостійно за допомогою вихователя в групі і разом з батьками вдома.

На мобільних поличках  куточків зібрано  багато різножанрових книг, портрети дитячих письменників, як зарубіжних, так і вітчизняних.

Куточки  художньої літератури вийшли затишними, привабливими, в них дошкільники мають можливість самостійно, на свій смак вибрати книгу і спокійно переглянути картинки на її сторінках.