У Європарламенті закликали Путіна звільнити українських моряків

У Європейському парламенті закликали президента Росії Володимира Путіна звільнити українських моряків, затриманих у районі Керченської протоки разом з українськими військовими суднами. Про це заявив  співдоповідач Європарламенту з питань України Міхаель Галлер, передає  УНН

У Європарламенті закликали Путіна звільнити українських моряків“Ми хотіли б закликати до звільнення українських моряків, і повинні бути санкції, якщо цього не станеться. Ми закликаємо пана Путіна, будь ласка, звільніть моряків, щоб вони могли повернутися додому”, – заявив Галлер під час засідання Європарламенту напередодні.

25 листопада у районі Керченської протоки стався російський збройний напад та захоплення українських військових катерів “Бердянськ”, “Нікополь” та буксира “Яни Капу”, які здійснювали морський перехід з порту Одеса до порту Маріуполь – з Чорного в Азовське море, також були поранені та захоплені у полон члени їхніх екіпажів. У МЗС висловили з приводу цього категоричний протест Російській Федерації, вказавши, що це є черговим актом збройної агресії РФ проти України.