У засвіти пішла відома новокаховчанка Людмила Миколаївна Радванська…

Вчора, 8 лютого, на 70-му році життя після тяжкої довготривалої хвороби пішла з життя ректор Новокаховського політехнічного інституту Людмила Миколаївна Радванська.

Ім’я цієї мудрої, щирої та світлої людини відоме чи не кожному новокаховчанину. Її внесок у розвиток освіти  нашого регіону важко переоцінити.

Упродовж 34 років Людмила Миколаївна працювала на Новокаховському електромашинобудівному заводі. В листопаді 1999 року був створений ТОВ «Новокаховський політехнічний інститут»,  ректором якого було призначено Людмилу Радванську.

Вона має значний досвід у науково-методичній і науково-дослідницькій роботі: брала участь у науково – технічних конференціях, є автором та співавтором 12 навчальних посібників та наукових видань у галузі освіти та інформаційних технологій. Основний напрямок її наукової діяльності пов’язаний з розробкою програмного забезпечення комп’ютерних і автоматизованих систем. Підготувала трьох аспірантів для захисту кандидатських дисертацій, які успішно захистили наукові ступені.

За роки натхненної та плідної праці зробила чимало  для вдосконалення технічної бази інституту. Особливу увагу ректор  приділяла підбору  кадрів, залучаючи до співпраці викладачів з науковими званнями з інших ВНЗ, створюючи в закладі потужний науковий потенціал.

Людмила Миколаївна нагороджена медаллю «За трудовое отличие» та орденом Дружби народів. За  вагомий внесок в розвиток освіти в місті вона була нагороджена медаллю Президента «За працю і звитягу» та почесним знаком «За особисті заслуги».

Світла пам’ять Людмилі Миколаївні! Попрощатися з нею можна завтра, 10 лютого.   Служба розпочнеться о 12:00 у Свято-Андріївському храмі.