У жителя Веселого вилучили 50 кущів конопель

За повідомленням відділу комунікації поліції Херсонської області, працівники Управління боротьби з наркозлочинністю спільно з оперативниками Каховського районного відділу поліції викрили 28-річного жителя Веселого Новокаховської територіальної громади у вирощуванні коноплі. Під час обшуку на його присадибній ділянці поліцейські знайшли та вилучили близько 50 кущів конопель елітних сортів.

Як розповів начальник управління боротьби з наркозлочинністю в Херсонській області Дмитро Кравченко, поліцейські встановили, що підозрюваний замовляв насіння наркорослин через мережу Інтернет і пророщував його за місцем проживання, а в подальшому висаджував в теплиці. Для конспірації парник був закритий маскувальною сіткою. Кожен кущ був підв’язаний, деякі з них були заввишки 3 метри. Також до кущів був підведений крапельний полив.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ст.310 КК України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель». Вилучені наркорослини направлені на експертизу. Триває досудове розслідування.