У зв’язку зі складною синоптичною ситуацією деякі пасажирські поїзди курсують із запізненням

У зв’язку зі складними погодними умовами деякі пасажирські поїзди курсують з незначним запізненням. Наразі залізничники докладають усіх зусиль, щоб поїзди прибули на кінцеву станцію за графіком. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

“Просимо пасажирів з розумінням поставитися до ситуації, що склалася та уважно слухати оголошення на вокзалах та станціях. Усі пасажири залізниці гарантовано будуть доправлені до місця призначення,” – йдеться у повідомленні.

Зокрема, за оперативною інформацією, наразі з запізненням менш ніж на 30 хвилин курсують поїзди: № 123 Костянтинівка – Київ, № 147 Одеса – Київ, № 764 Одеса – Дарниця, № 59 Харків – Одеса та № 641 Кишинів – Одеса. Поїзд № 146 Ізмаїл – Київ наразі курсує із запізненням 1 год. 39 хв.

Для забезпечення безперебійного і безпечного руху поїздів, ефективної та стабільної роботи взимку в структурних підрозділах ПАТ «Укрзалізниця» реалізується цілий комплекс заходів. Так, на залізницях опрацьовані плани снігоборотьби, а на найважливіших станціях і перегонах організовано розстановку снігоприбиральної та снігоочисної техніки. Для оперативного реагування встановлено цілодобове чергування керівників служб, відділень і структурних підрозділів підприємств, працюють штаби по боротьбі з негодою. Так, впродовж вчорашнього дня і цієї ночі в заходах з прибирання снігу на об’єктах залізниці було задіяно 8 тис. залізничників і 24 снігоприбиральні машини.

Укрзалізниця також принесла вибачення пасажирам за можливі незручності.