Учасники АТО привітали дітлахів Нової Каховки з Днем Святого Миколая (Фоторепортаж)

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається саме сьогодні, 19 грудня,  у День Святого Миколая.

Напередодні цього дня малюки  пишуть листи до Чудотворця, а перед святом згадують всі свої добрі і погані вчинки, зважують: чого більше.

 У Новій Каховці давно склалася традиція вітати малечу з цим святом. Особливу увагу отримують дітки пільгових категорій та ті, які мають проблеми зі здоров’ям.  Так, подарунки від Миколая сьогодні отримали   усі вихованці школи-інтернату №1 та Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Солодощі дітям вручили активісти громадської організації воїнів АТО «Біла Стріла» (голова Дмитро Марков)  та Міжнародного благодійного фонду «Дитяче майбутнє» (Сергій Скорик). Гостям, звісно, були всюди дуже раді. Хлопці побажали дітлахам бути здоровими та чемними, гарно навчатись і завжди, за будь-яких обставин, вірити в дива.

Крім того, громадські активісти вранці завітали до місцевої військової частини ППО та передали солодощі для дітей військових.

Як розповів кореспонденту NK-online.tv  керівник «Білої стріли» Дмитро Марков, окремі вітання зі святами чекають на дітей учасників АТО. 24 грудня новорічний ранок для них, а також підопічних  дитячого реабілітаційного центру, чекає у приміщенні колишнього «Властеліну», на вул. Південній, 1 о 10:30.  А ще один – вже у новому році, 4 січня, о 10:30, у Палаці культури.