Учасники рейтингу популярності “Дніпровська перлина – 2015”

перлина 2Як ми вже повідомляли, 26 лютого відбудеться традиційний Новокаховський рейтинг популярності „Дніпровська перлина” за результатами 2015 року.
Участь у рейтингу приймають підприємства та установи міста незалежно від форми власності. Всього будуть визначатися переможні в 10 номінаціях.
Ми пропонуємо вашій увазі всіх учасників рейтингу у всіх номінаціях.

„Промисловість”

1.Філія „Каховська ГЕС імені П.С.Непорожнього” ПАТ „Укргідроенерго”, директор Пащенко Олег Григорович
2. Публічне акціонерне товариство „Новокаховський завод плавлених сирів”, голова правління Тищенко Віталій Іванович
3. Публічне акціонерне товариство „Дім марочних коньяків „Таврія”, директор Єрьоменко Олег Олегович
4. Товариство з обмеженою відповідальністю „Каховка Протеїн Агро”, перший заступник директора Ютовець Федір Федорович
5. Відкрите акціонерне товариство „Новокаховський меблевий комбінат”,голова правління Лук’яненко Тетяна Вікторівна.
6. Товариство з обмеженою відповідальністю Науково-виробничий упроваджувальний центр Академії інженерних наук України „Підземметалозахист”, комерційний директор Дучев Віталій Дмитрович.

„Агропромисловий комплекс”

1. Дочірнє підприємство „Таврія”, директор Феодосов Олександр Анатолійович
2. Дочірнє підприємство товариства з обмеженою відповідальністю „Югтара” „Дніпрянська аграрна фірма ім.Солодухіна”, виконавчий директор Давиденко Сергій Вікторович
3. Державне підприємство „Дослідне господарство „Новокаховське” Інституту рису Національної академії аграрних наук України”, директор Свиридовський Валерій Миколайович
4. Державна установа „Новокаховський рибоводний завод частикових риб”, директор Дикуха Ігор Михайлович

„Інвестиція року”

1. Відокремлений підрозділ „Херсонські магістральні електричні мережі” державного підприємства „Національна енергетична компанія „Укренерго”, директор Босько Ігор Олександрович.
2. Філія „Каховська ГЕС імені П.С.Непорожнього” ПАТ „Укргідроенерго”, директор Пащенко Олег Григорович
3. Публічне акціонерне товариство „Дім марочних коньяків „Таврія”, директор Єрьоменко Олег Олегович
4. Дочірнє підприємство „Торговий Дім” відкритого акціонерного товариства „Новокаховський меблевий комбінат”, директор Басиста Катерина Василівна
5. Товариство з обмеженою відповідальністю „Аудиторська компанія „Фінансові резерви”, директор Розломій Павло Іванович

„Будівництво”

1. Публічне акціонерне товариство „Фірма Херсоноблагробуд”, генеральний директор Подофа Анатолій Іванович
2. Публічне акціонерне товариство „Будівельно-монтажне управління №8”, директор Найдьонов Олександр Павлович
3. Приватне мале підприємство „Віра”, директор Ляхов Роман Володимирович
4. Фізична особа-підприємець Улитич Олександр Іванович
5. Товариство з обмеженою відповідальністю „Монтажник”, директор Мосієнко Юрій Юрійович
6. Товариство з обмеженою відповідальністю „Технотеплосервіс”,
директор Мосієнко Юрій Юрійович
7. Приватне підприємство „Алекс-Строй-Сервіс”, директор Кірюхін Денис Олександрович
8. Приватне підприємство „Гайдай”, директор Гайдай Микола Васильович
9.Товариство з обмеженою відповідальністю „Агропродтехніка”, директор Таратута Вадим Анатолійович
10.Товариство з обмеженою відповідальністю „Аудиторська компанія „Фінансові резерви”, директор Розломій Павло Іванович

„Кращий роботодавець року”

1. Відокремлений підрозділ „Херсонські магістральні електричні мережі” державного підприємства „Національна енергетична компанія „Укренерго”, директор Босько Ігор Олександрович
2 Філія „Каховська ГЕС імені П.С.Непорожнього” ПАТ „Укргідроенерго”, директор Пащенко Олег Григорович.
3. Дочірнє підприємство „Таврія”, директор Феодосов Олександр Анатолійович
4. Комунальне підприємство „Теплові мережі міста Нова Каховка”, директор Дем’яненко Ігор Іванович

„Сфера торгівлі”

1. Кібалко Олексій Олексійович, магазин „Ветеран”
2. Власов Юрій Валентинович, будмаркет „Властелин”
3. Товариство з обмеженою відповідальністю „Альянс Маркет”, генеральний директор Весельський Михайло Миколайович, магазин „Фреш”
4. Омельченко Руслан Іванович, магазин „Жолі”
5. Дигало Олена Дмитрівна, магазин „Українські ковбаси”
6. Боделан Наталія Євгенівна, магазин „Світ рослин”
7. Шишлакова Тетяна Олександрівна, магазин „Любимчик”

„Сфера ресторанного господарства”

1. Лобанова Тетяна Михайлівна, їдальня „Смачна країна”
2. Норенко Іван Іванович, кафе „Перлина”
3. Марченко Наталія Георгіївна, кафе„БО”
4. Талько Олена Захарівна, кафе „Марина”
5. Грушак Інна Олександрівна, кафе “Абсолют”

„Сфера послуг”

1. Комунальне підприємство „Новокаховське шляхово-експлуатаційне управління”, в.о. начальника Россинський Олександр Георгійович
2. Комунальне підприємство „НК Екосервіс”, директор Нікулін Василь Миколайович
3. Комунальне підприємство „Міський водоканал”, директор Радованець Валерій Володимирович
4. Комунальне підприємство „Новокаховський гуртожиток”, директор Калита Андрій Іванович
5. Комунальне підприємство „Новокаховське житлово-експлуатаційне управління”, директор Каневський Григорій Олександрович
6.Комунальне підприємство „Міський оздоровчий центр”, директор Задирко Віталій Борисович
7.Комунальне підприємство „Основа”, директор Чечин Олександр Олександрович
8. Комунальне підприємство „Новокаховський міський ринок”, генеральний директор Євстратов Сергій Валентинович
9.Комунальне підприємство „Теплові мережі міста Нова Каховка”, директор Дем’яненко Ігор Іванович
10.Комунальне підприємство „Міський кінотеатр „Юність”, директор Гірна Галина Анатоліївна

„Благодійництво року”

1.Новокаховський гуманітарний інститут вищого навчального закладу „Відкритий міжнародний університет розвитку людини „Україна”, ректор Севрюков Георгій Іванович
2.Публічне акціонерне товариство „Фірма Херсоноблагробуд”,генеральний директор Подофа Анатолій Іванович
3. Кузнецов В’ячеслав Вікторович.