Учениця новокаховської школи презентувала власну книгу

Кожний з нас дуже любить читати книжки, а найперша книга для нас – це казка. Особливою популярністю користуються книжки, авторами яких є учні школи. 3 березня в ЗОШ №1  (директор Зуйко О.М.) для учнів 4-А (класовод  Розновська А. Ю)  та 4-Б (класовод Тесленко О. Р.) класів пройшла  конференція-презентація  авторської  книжки  учениці 10-А класу Максимової Анастасії під назвою «Настины сказки».

Презентація була незвична для всієї аудиторії, тому що зустріч з автором відбулась в онлайн – режимі. В силу своєї хвороби Настя спілкувалась зі своїми читачами через SKYPE. Підготували цю зустріч бібліотекар школи Ковтун З.В. та мама дівчинки Максимова Я.Б. На захід були запрошенні спеціаліст Центральної дитячої  бібліотеки Ярцева О.Л.,  завуч по виховній роботі школи №1 Стрельцова І.Л.  Бібліотекар познайомила учнів з автором, розкрила зміст цієї книги  та разом з рідною сестрою Максимовою Євою (1-Б класу) зачитали казки з цієї збірки. Учні спілкувалися з автором через SKYPE, задавали питання, на які Настя з задоволенням відповідала. Вона розповіла присутнім про свої досягненні в спорті, про плани на майбутнє, та про те, що закінчила роботу над новою збіркою казок, яку незабаром побачать читачі. Для Насті, яка знаходиться на індивідуальному навчанні, таке спілкування дає можливість відчути себе членом шкільної спільноти. Настя наголосила, що має в соціальній мережі VK власну групу «Сказки Анастасии» і запросила до спілкування.

Презентація пройшла на високому рівні. Всі учасники цієї конференції – презентації залишилися задоволені і з нетерпінням чекають  на наступну зустріч з автором.
З. Ковтун, бібліотекар ЗОШ №1