Учителі ЗОШ №7 відвідали ХІІІ Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Чисті думки творять дива»

24-25 листопада 2018 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулися Тринадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Чисті думки творять дива», в роботі яких взяли участь учителі сьомої школи Стрепетова О.В. та Ковтун Т.І.  

Темою Читань стали роздуми про те, як самовдосконалюватися через очищення мислення, як почати шлях до життя без гніву, заздрості, дратливості, які не є вродженими властивостями людини, а з’являються внаслідок негативного життєвого досвіду. Як вибудовувати педагогічний простір, в якому і у вихователів, і у дітей найкращі людські якості перебуватимуть в постійному розвитку, а негативне мислення не стане перешкодою для внутрішнього зростання.

Викладачі ЗОШ №7  стали активними учасниками семи творчих майстерень,  де  відбувався  пошук  шляхів упровадження досягнень і здобутків гуманної педагогіки.

Читання пройшли на високому творчому піднесенні та надали новы знання. Учасники Читань повернулися до свого навчального закладу з відчуттям духовної єдності, бажанням надалі впроваджувати ідеї гуманної педагогіки в освітній процес, змінювати на краще себе й світ.