Учні четвертої школи зустрілись з воїном АТО

0002

Ніхто ніколи не здолає Україну, бо є в неї славні сини-оборонці, які стають на захист рідної землі. 24 листопада учні шостого класу загальноосвітньої школи №4, разом з  класним керівником Галатенко Г.А. зустрічалися саме з таким вірним сином своєї Батьківщини, воїном АТО – Паціолою Антоном.

Паціола А.І. навчався в нашій школі, відслужив у армії, спокійно працював, та коли в Україні сталося лихо, не зміг стояти осторонь – пішов добровольцем. Воював під Мар’їнкою.

Приїздив до школи у минулому році разом з волонтерами та подарував прапор, підписаний бійцями-однополчанами. Цікавою та змістовною була розповідь про події в зоні конфлікту завдяки особистим фото гостя. Особливо зацікавили звичайно ж фото зі зброєю та домашніми тваринами, залишеними власниками. На наш погляд, такі неформальні зустрічі допоможуть нашим дітям дізнатися більше правдивої інформації з перших вуст, відчути вдячність до людей, що мужньо захищають наш спокій, та гордість за можливість спілкування з ними. А це і є виховання громадянина, патріота своєї Батьківщини.

За матеріалами бібліотекаря ЗОШ №4 Верішко Н.В.