Учні Дніпрянської школи вчаться відповідальності

В Україні все більше обертів набирає популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді. Не винятком є і Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене», яка проводиться серед закладів освіти з метою пропаганди здорового способу життя, залучення молоді до волонтерської діяльності та участі у житті місцевих громад.

Учні та педагоги Дніпрянської школи із задоволенням долучилися до заходів, проведених протягом березня в рамках цієї акції. Це: анкетування «Наркоманія – ознака лиха», «Виявлення ставлення підлітків до алкоголю» та «Куріння як соціальна проблема суспільства» (психолог Наталя Чернишева), тестування «Що я знаю про шкідливі звички» для учнів 7-Б класу (класний керівник Тетяна Потапова), бесіди «Здоровий спосіб життя» для учнів 9-х класів (класні керівники Олена Храпанова та Марія Мельниченко), перегляд презентації «Вплив алкоголізму на фізичний стан людини» для учнів 7-А класу (класний керівник Ірина Ремньова).

У наш час нам, педагогам, дуже важливо надати молоді потрібну інформацію, відповісти на «гострі» запитання, спонукати до роздумів, дати змогу зробити висновки. І завдяки цьому кожна дитина усвідомить свою суспільну значимість та зможе більш відповідально ставитись до власних вчинків.

Тетяна Потапова, соціальний педагог  Дніпрянської школи