Учні гімназії вивчають рідний край

 У гімназії Новокаховської міської ради вчителі  прищеплюють своїм вихованцям любов до рідного краю, до традицій та звичаїв українського народу, вчать любити й оберігати природу. 21 вересня учні 2-В класу разом з класним керівником Лупановою О. та батьками здійснили екскурсію до філіалу Херсонського обласного краєзнавчого музею в м. Каховка.

Вони побували на двох тематичних виставках: «В гостях у бабусі Ганнусі» та «В гостях у їжачка». Бабуся Ганнуся розповіла дітям про звичаї українського народу, ознайомила з інтер’єром традиційної української оселі, з побутовим інвентарем українців тощо. На завершення екскурсії бабуся пригостила дітлахів щойно вийнятими з печі бубликами.

Виставка їжачків для дітей була не менш цікавою: вони прослухали повідомлення про  біологічні види цих кумедних тваринок, про спосіб їхнього життя та користь, яку приносять їжаки. Потім учні переглянули виставку зібраних з усього світу виготовлених з різних матеріалів їжачків: із мушлі, із глини, із кришталю, із тканини, із скла – різних – різних! Після перегляду пограли в ігри й отримали гостинець «від їжачка» – смачні яблука.

По відвідуванні музею клас побував біля відомого пам’ятника «Легендарна тачанка». Ця грандіозна скульптура вразила учнів. Вони наче поринули в історичне минуле нашого краю, уявили буремні роки громадянської війни й були дуже вражені тим, як можна створювати такі величні монументи.

Повернувшись додому, учні ділилися враженнями й зацікавили інших своїх однолітків, так що скоро до музею в Каховці вирушать учні інших класів. І ланцюжок зв’язку поколінь не перерветься.

                                                                            М. Самохіна, заступник директора  з виховної роботи