Учні Корсунської та Маслівської шкіл побували у королівстві Фей

Напередодні Різдва учні Корсунської та Маслівської шкіл в рамках Акції «Різдвяні подорожі для тебе», що проходила під патронатом голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва,  відвідали обласний театр ім. Миколи  Куліша та мали змогу подивитися захоплюючу казку про чарівне королівство Фей.

Як розповіла керівник групи, спеціаліст відділу освіти Марина Скрипнікова, цього року вистава носила активний характер і до дійства залучалась вся малеча,- це були веселі танці, хоровод з Дідом Морозом  й постійна співбесіда  глядачів з акторами, які безпосередньо знаходилися у залі, а не тільки на сцені. Від вистави діти отримали масу задоволення: цікавий сюжет, чудові спецефекти, яскраві персонажі, отримані подарунки – все це викликало багато обговорень під час дороги до дому і приємних спогадів.

Відділ освіти Новокаховської міської ради щиро дякує міському голові Володимиру Коваленку за підтримку у проведенні заходу та  приватному підприємцю, депутату міськради Віталію Перетятьку за наданий транспорт, завдяки вашій турботі про дозвілля наших дітей, вони змогли доторкнутися до чарівного світу мистецтва.