Учні Маслівської школи привітали представників місцевого самоврядування

6 грудня, в переддень Дня міського самоврядування, 5 школярів, представників учнівського врядування Маслівської школи, отримали нагоду пройти свого роду стажування у Новокаховській міській раді.

Традиція, започаткована торік, припала до душі учням. Тож і нині діти мали змогу не просто почути з розповідей, а побачити й детально ознайомитися з роботою представників органів місцевого самоврядування. Так, школярі завітали до Фінансового управління і познайомилися з його начальником Іриною Фурсєєвою, поспілкувалися з начальником управління містобудування та архітектури максимом Боровинським, управління праці та соціального захисту населення – Оленою Стоянчук.  Про напрямки діяльності  гостям розповіла начальник відділу  у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран. Також учні з великим задоволенням привітали представників депутатського корпусу Новокаховської міської ради: Олександра Афанасьєва, Сергія Хоменка та Віталія  Перетятька.

Словом – багато цікавих знайомств і вражень як на один день. Тож учні дякують усім за отриманий досвід та корисне спілкування.