Учні НКТЕЛу взяли участь у патріотичному заході Херсонського краєзнавчого музею

Головною метою сучасної освіти і виховання школярів на етапі відродження України є формування в них почуття патріотизму, національної свідомості, розширення знань з історії та культури рідного краю, набуття підростаючим поколінням соціального досвіду, отримання у спадок духовних та історичних надбань свого народу.

Зі  зміною часу змінюються потреби суспільства, збагачується фактами історія, але питання виховання громадянина, патріота своєї держави завжди залишалося органічною складовою освіти, одним із головних пріоритетів діяльності ліцею.

Вже стало доброю традицією проводити уроки мужності в стінах Херсонського обласного краєзнавчого музею. Ось і 18 жовтня  в експозиційній залі «АТО. Хроніка війни»  відбувся черговий військово-патріотичний захід із символічною назвою «Шана, честь і слава Вам – захисники Вітчизни!». В якому взяли участь  учні Новокаховського техніко-економічного ліцею.

Головна тема заходу: висвітлення волонтерського руху на Херсонщині, огляд  хроніки бойових дій на Сході України та участі в антитерористичній операції наших земляків, діяльністі підрозділів контррозвідки СБУ. Представлені документи, зброя, особисті речі ветеранів АТО, волонтерська діяльність.

Музей – відкритий лист із минулого в майбутнє. Перегортаючи його сторінки, ми переходимо від експоната до експоната, тим самим вшановуємо пам’ять героїв-земляків, переглядаємо скорботний список тих, хто не дожив до старості і відійшов від нас у небуття на чужій землі республіки Афганістан чи, захищаючи наше сьогодення.

У закладі  відведений куточок для оберегів, листівок, малюнків для воїнів АТО, які постійно оновлюються та передаються волонтерами захисникам Вітчизни.