Учні Нової Каховки побували на концерті Національної капели бандуристів ім. Майбороди

Днями учні Новокаховських шкіл естетичного виховання та керівники дитячих колективів народних інструментів відвідали  Херсон, де проходив  концерт Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г. І. Майбороди.фото

Справжнє свято українського фольклору, народної пісні та натхненне виконання митців справило на дітей неабияке  враження.

За словами керівника ансамблю бандуристів дитячої музичної школи Людмили   Власенко, діти отримали насолоду від прекрасного високопрофесійного звучання бандури. «Вони так плескали, що долоні були червоними! А після завершення одностайно виявили щире бажання  в майбутньому стати учасниками цього колективу, – поділилась враженнями викладач. –  Саме відвідування подібних заходів сприяє вихованню у підростаючого покоління любові до бандури як національного інструменту, патріотизму та поваги до української культурної спадщини. А насамперед – стимулює дітей до натхненної й  наполегливої творчої праці. Впевнена: відродження нації починається з культурного виховання молодого покоління».

Керівники шкіл естетичного виховання Нової Каховки, педагоги, учні та їх батьки висловлюють щиру подяку міському голові Володимиру Коваленку, Благодійному фонду «Нова Каховка» (Безп’ята Н.) та депутату міської ради ФОП Віталію Перетятьку за організацію поїздки та спонсорську допомогу.