Учні Нової Каховки взяли участь у регіональному півфіналі Всеукраїнського проекту «Відкривай Україну»

Днями команда-учасниця Всеукраїнського освітнього проекту «Відкривай Україну» школи №3 «НК-life» отримала змогу взяти участь у регіональному напівфіналі, який  відбувся у Запоріжжі.

12 учнів, учасників проекту, на чолі з вчителями-кураторами Галиною Фірсовою та Світланою Веренич, а також  англомовним волонтером з GO CAMP Muhammad Badawy і вчителем англійської мови Юлією Завадою в якості перекладача провели день 3 червня в Запорізькому приватному університеті.  В стінах освітнього закладу 18 команд Південного регіону презентували свої проекти, а також мали гарну нагоду стати учасниками чудових майстер-класів з веб-дизайну, менеджменту, журналістики, фотосправи тощо. Від  візиту команда «НК-life» отримала незабутні враження, позитивні емоції та гарний настрій. А дорогою додому діти та Muhammad Badawy здолали мовний бар’єр ,  впродовж майже трьох годин спілкувалися та грали в цікаві ігри.

Адміністрація ЗОШ №3 висловлює щиру подяку міському голові В.  Коваленку, перевізнику В. Перетятьку, водієві С. Шавро за надану можливість дістатися до Запоріжжя, а також О. Афанасьєву за спонсорську допомогу у придбанні подарунків для учасників команди.