Учні Нової Каховки змагалися у стрільбі

15 жовтня у Новій Каховці відбулися змагання зі стрільби кульової за програмою міської Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.PA151083Спортивний захід проводився на базі ЗОШ №6 (директор Гайсенюк Л.М.), де 48 учнів з дванадцяти шкіл міста визначали сильнішого у змаганнях з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки (лежачи з упору).
Згідно з положенням у змаганнях брали участь 2 юнаки і 2 дівчини від кожної команди. Кожному учаснику надавалися 3 пробних і 5 залікових постріли.
За сумою отриманих балів, з результатом 108 очок, І місце виборола ЗОШ №1 (директор Зуйко О.М., вчитель Вашкур П.Я.), ІІ місце, з результатом 100 очок, посіла ЗОШ №3 (директор Дубас І.П., вчитель Санін М.І.), з результатом 66 очок ІІІ місце виборола ЗОШ №6 (директор Гайсенюк Л.М., вчитель Коробейніков Л.А.).
В особистому заліку серед юнаків І місце виборов Ващаний Владислав (НВК №2, 38 очок), ІІ місце зайняв Орлов Володимир (ЗОШ №1, 35 очок), ІІІ місце розділили 2 учасника Петлінський Іван (ЗОШ №3, 29 очок) та Приходько Дмитро (ЗОШ №5, 29 очок).
Серед дівчат І місце виборола Лазарєва Єлизавета (ЗОШ №1, 31 очко), ІІ місце посіла Ляшенко Ганна (ЗОШ №3, 27 очок), ІІІ місце посіла Раєцька Анна (ЗОШ №1, 23 очка).
Висловлюється подяка за надання спортивної бази директору ЗОШ №6 Гайсенюк Л.М. та вчителю допризивної підготовки ЗОШ №6 Коробейнікову Л.А. за організацію та проведення змагань на високому рівні.
Вітаємо переможців та призерів змагань і бажаємо успіху на першості Херсонської області, що відбудеться 3 листопада у Каховці.PA151079  PA151085 PA151091