Учні НВПУ взяли активну участь у реконструкції Палацу культури

IMG_3318

Об’єктом № 1 для проходження виробничого навчання і виробничої практики учнів Новокаховського вищого професійного училища (директор Зальвовський М.М.) став міський Палац культури. Протягом останніх двох місяців минулого року учні були задіяні на реконструкції Палацу, відновлення якого стало справою гідності для багатьох будівельних  організацій Нової Каховки. Завдяки головному підрядчику ПМП «Віра» в особі Ляхова Р.В., Ляхової А.Ф., Осьмук О.В. учні НВПУ мали можливість удосконалити свої навички з усіх будівельних професій, яким готують в НВПУ.

Під керівництвом майстрів учні виконували ремонтно-будівельні роботи, а також згідно  погодженого з роботодавцем графіка було організовано чергування груп по розвантажувально-навантажувальним роботам і наведенню  ладу в будівлі Палацу та прилеглій до нього території.

Заслуговують щирої подяки за якісно виконані штукатурні роботи і відповідальне ставлення до справи майстер виробничого навчання Караванова Галина Василівна і учні Сісей Роман, Томашко Дмитро, Худяков Сергій, Новак Олег, Паньків  Василь.

Майстри в/н Андрієнко Ніна Степанівна, Добрікова Надія Михайлівна, Перепелиця Дмитро Олексійович та їх вихованці Семік Сергій, Мітін Юрій, Шумило Олександр, Салов Владислав,Тащенко Олександр, Дудік Олександр добре справилися із шпаклювальними  роботами на об’єкті.

Майстри в/н Савосюк Петро Павлович, Кошкарьов Павло Анатолійович, Білковський Антон Ігорович і учні Мешков Кирило,  Чепелєв Віктор, Проскуряков Євген, Алавацький Анатолій, Біроваш Арсен, Романченко Олександр, Бондаренко Роман провели якісний монтаж гіпсокартонних конструкцій.

Сумлінно працювали на об’єкті чергові групи, які складалися з учнів небудівельних професій. Під керівництвом майстрів виробничого навчання Рослякова Сергія Олександровича, Федяєва Володимира Івановича, Пасічника Валерія Анатолійовича, Гарькавого Руслана Леонідовича  вони виконували всі поточні вантажні роботи, наводили лад на прилеглій території.

У монтажі глядацької зали та сцени приймали участь майбутні столяри, учні Ревін Володимир і Токар Степан.

Дуже важливим для наших учнів було те, що всі оздоблювальні роботи проходили в умовах реального будмайданчику, поруч із досвідченими будівельниками міста. Учні мали можливість набути навичок роботи в колективі, опанувати нові будівельні технології, тобто придбати досвід, який знадобиться їм у подальшому житті.

IMG_3337

Для довідки:  

Новокаховське вище професійне училище знаходиться за адресою: проспект Перемоги, 2
Контактні телефони: +38 (05549) 43304; +38(066)8816480; +38(096)0685561
Наш сайт: 016nkvpu@i.ua

Училище готує учнів з професій:

  1. Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник; 
  2. Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр;
  3. Електрогазозварник, газорізальник;
  4. Монтажник санітарно – технічних систем і устаткування, газозварник (монтаж систем опалення, газових котелень, систем горячого і холодного водопостачання);
  5. Столяр, верстатник деревообробних верстатів (виготовлення меблів і столярних виробів);
  6. Оператор комп’ютерного набору, касир (на підприємстві, в установі, організації);
  7. Перукар (перукар-модельєр);
  8. Лицювальник-плиточник, монтажник гіпсокартонних виробів.