Учні першої школи “відкрили” для себе у місті картинну галерею

В картинній галереї ім. А.С.Гавдзинського 20 лютого , в її законний вихідний день, було людно, як ніколи за останній час. Новокаховська ЗОШ №1 виявила бажання дружно відвідати картинну галерею. Вчитель малювання Пшенична М.В. організувала п’ять екскурсій учнів 5-7 класів, а десятикласників привела вчитель МАТЕМАТИКИ Лисенко Т.Т.

Картинна галерея рясніла виставковими експозиціями. Учні змогли ознайомитися  з квітковим живописом Юлії Розенцвейг та міфлогічними героями Юрія Грицаєнко, акриловими абстракціями і пейзажами Романа Кулешова та Віталія Долгого. Ще встигли побачити чудові вишивки і духм’яне  мило ручної роботи Валентини Вовченко. І в цей пам’ятний трагічними подіями день трирічної давнини працювала фотовиставка «Шлях Свободи», яка присвячена загибелі Небесної Сотні.

Весь тиждень розписаний наперед по годинах для відвідування виставок учнями ООШ №1. Сподіваємося, що приклад цієї школи візьмуть на озброєння інші школи міста. На жаль, в школах перестали викладати такий цікавий предмет як «Народознавство»… Картинна галерея намагатиметься заповнити цей недогляд для школярів, поєднати історію, літературу, музику з мистецтвом. Так  приємно, коли містяни знають традиції, напрямки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва свого міста,  художників, які пишуть краєвиди, що навколо нас, майстрів, що прославляють нашу землю.