Учні школи № 1 – за чисте довкілля  рідного міста

Колектив Новокаховської  школи №1  (директор Олена Зуйко) не стоїть осторонь екологічних проблем міста, області, держави. Як результат роботи, у закладі відбулачсь  звітна учнівська конференція на тему «Земля – наш спільний дім». Під час заходу  були підведені підсумки міського етапу обласної акції «Допоможемо зимуючим птахам»,  школярі прозвітували про участь в екологічних акціях «Допоможемо зимуючим птахам», «Чиста школа – чисте місто»,  надали інформацію щодо  благоустрою та озеленення шкільної і пришкільної території.

Члени учнівського врядування розповіли про участь у всеукраїнській акції «Україна без сміття», яку ініціювала депутат Новокаховської міської ради Наталія Марченко. Вона виступила перед учнями зі словами подяки за активну участь у цій акції та розповіла про користь та шкоду від батарейок. Діти  передали зібрані батарейки для утилізації, а пластикові кришки – для переробки на створення лазерного хірургічного скальпелю.  Учні і надалі будуть продовжувати участь у цій благородній справі.

На конференції відзначили переможців І-ІІІ етапів та учасників  ІУ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії  ученицю 8-Б класу Пономарьову Олену та з екології  ученицю 10-А класу Панченко Вероніку.

У Тернополі  Вероніка захищала екологічний проект з теми «Дослідження водоспадів маєтку П. М. Трубецького, с.  Козацьке Херсонської області». Ми пишаємося досягненнями наших учениць.

22 березня в  школі  відбувся єдиний тематичний день, присвячений Міжнародному Дню Води. В усіх класах тривали  екологічні  уроки, уроки-тренінги,  захисти проектів, квести, вікторини на тему води. Учні знайомилися з цікавими фактами про воду, її значенням в житті людини.

20 квітня,  до Всесвітнього  Дня Землі, в  ЗОШ №1 відбулися різноманітні  заходи. Співдружність 2-а, 6-а та 10-а класів (керівники Лелюшкіна Н.В., Карленко О. А., Комишанова Т. А., Гайдиш Ю. М) підготувала загальношкільне свято «Земля – наш спільний дім», яке пройшло цікаво, пізнавально та весело.

Адмінстрація навчального закладу  висловлює подяку за активну участь в екологічних заходах учням, вчителям, батькам, техперсоналу нашої школи,  а також депутату міської ради Наталії Марченко та Тетяні Мосьпан за небайдужість та допомогу у вихованні екологічної свідомості молоді нашого міста.

І. Стрельцова, заступник директора школи №1