Учні школи №10 зустрілися з ветераном війни в Афганістані

3 та 10 лютого у школі  № 10 Новокаховської міської ради відбулася зустріч до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав для учнів 8-А, 9-А, 9-Б, 10 та 11 класів, на якій були присутні гості:  полковник Віктор  Лебедєв – учасник бойових дій в Афганістані, ветеран Прикордонних військ, ветеран Служби Безпеки України, ветеран Збройних Сил України, а також  Віктор Васильєв  – директор музею історії міста та Наталія  Ільницька,   екскурсовод музею.

В. Лебедєв  брав участь у забезпеченні діяльності шести мотоманеврових  десантно-штурмових груп, в бойових пошукових рейдах. Декілька разів був поранений.

Завідуюча шкільною бібліотекою  Н. Ольхова   презентувала книжкову виставку “Афганістан – вічний біль та неспокій” та зробила огляд літератури “Згадаймо загиблих, обіймемо живих”.

Давно відгули бої,  завмерли самотні гори, а у очах матерів осиротілих – горе. Не відболить це горе,не виплачеться і не відпечалиться на нашій землі, допоки житимуть батьки, сестри і брати, вдови і діти та ті, що  залишилися після пекла Афганської  війни.

О. Суховицька, заступник директора з виховної роботи