Учні школи №6 провели екологічну акцію «Чистий берег та чисті джерела»

Щодня ми озираємось і бачимо навколо себе дерева, траву, квіти, птахів, комах, тварин. Це все природа. Людина — частина її. Але у людини є можливість змінювати природу.  Від людини залежить, чи збереже вона природу, чи зруйнує. Нам подобається чисте повітря, прозора вода в річках, зелена трава на лугах, могутні дерева в лісах.  І наш обов’язок — зберегти його. 

Забруднення річок і озер, загибель лісів, знищення цілих видів рослин і тварин — справа рук людини. Проте тільки людина може врятувати природу. І дорослі, і діти повинні об’єднати свої зусилля у справі захисту довкілля. 
Кожен школяр може посадити дерево і нагодувати птахів. Ми повинні обережно поводити себе на лісових галявинах та берегах річок, не залишаючи після себе сміття. Якщо так робитиме хоча б кожен школяр, то й це буде вагомий внесок у дорослу справу збереження природи.

Наш могутній Дніпро краса і гордість України але на березі цієї  річки дуже багато сміття залишають відпочивальники.

Тому, учнівське врядування ЗОШ №6 (директор Л. Гайсенюк) провели  27 квітня  акцію «Чистий берег та чисті джерела», щоб кожна людина, побачивши, як  залишають сміття на природі, запитувала: «Невже вам подобається жити в бруді?».