Учні школи №7 побували в управлінні Північно-Кримського каналу

Ознайомлення дітей з рідним краєм, його історією, традиціями є одним з основних завдань молодшої школи. Прості знання в цьому віці є інтелектуальною осно­вою для формування  сукупності знань про рідний край, об’єднаних існуючими зв’язками і залежностями між географічними розташуваннями і природою населеного пункту й особливостями праці дорослих, – повідомляє адміністрація школи.

22 травня  учні 2-А класу ЗОШ № 7 (директор Л. Грішагіна) під керівництвом  класного  керівника  Кучми Л.  здійснили екскурсію до Управління Північно-Кримського каналу. Гостинно зустріла відвідувачів працівник ландшафтного дизайну  УПКК – Ольга Петраш, яка розповіла школярам про красу та різноманітність рослинного світу . А під час екскурсії  музеєм з Скляровим В.  діти дізналися про те, як будувався  канал, про визначних людей,  які очолювали управління та внесли вклад у розвиток споруди,  про значення води для людей.

 Дякуємо працівникам управління Північно-Кримського каналу за пізнавальну розповідь та  можливість насолодитися красою ландшафтного дизайну території.   Ця екскурсія стала ще однією цікавою подією для учнів класу.