Учні школи  №7 радіють подарунку – новому телевізору

Приємною несподіванкою для учнів сьомої школи, що в місті  Таврійськ,  стала спонсорська допомога від генерального директора ТОВ «НКМЗ» Миколи Ткача, який придбав плазмовий телевізор для  використання у роботі стилізованого шкільного мистецького арт-кафе «Далі».

17 квітня, у Всесвітній День вишиванки, на урочистій лінійці виконавчий директор  підприємства О. Ляшенко  вручив телевізор учням.

-Завдяки новій техніці будуть висвітлюватись різноманітні повчальні фільми, відеоролики, цікаві матеріали, з якими працюватимуть діти, – наголошує  директор школи Лілія Грішагіна. – Я звернулася до Миколи Вікторовича, який пообіцяв нам допомогти у придбанні телевізора, і вдячна, що він виконав обіцянку.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація ЗОШ №7 висловлюють щиру вдячність Миколі Вікторовичу за подарунок дітям. Ваша підтримка – свідчення небайдужого ставлення до дітей і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Від усього серця бажаємо здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Хай Господь Бог сторицею віддячить за ваше розуміння, підтримку і за частинку душі, подаровану нам.