Учні шостої школи побачили як працює типографія

1-034

Сьогодні школярі мають можливість у реальному часі поспілкуватися з представниками різних професій під час екскурсій на підприємства міста. З метою ознайомлення із специфікою роботи, розширення світогляду, для учнів класу Новокаховської ЗОШ №6 (директор Л.М. Гайсенюк), було проведено екскурсію на Приватну друкарню «ПИЕЛ» м. Нова Каховка.

Проводив екскурсію власник друкарні Пилипенко О.І., який докладно ознайомив школярів із структурою друкарні, розміщенням та функціонуванням приміщень, яких налічується три – друкарський, палітурний та різальний цехи, з якого і  розпочалося знайомство .

Діти із задоволенням спостерігали як із звичайного білого паперу з великих рулонів отримувалась різноманітна друкарська продукція. На завершальному етапі учні побували в палітурному цеху – складі готової продукції, де мали змогу бачити результати друкарської роботи. Крім цього, учні дізналися, що власник друкарні не тільки майстер своєї справи, а ще й активний громадянин, який підтримує наших воїнів в зоні АТО, докладає чимало зусиль для того, щоб наша держава міцнішала та розквітала.

Директор Л.М. Гайсенюк