Учні шостої школи успішно захистили свої проекти

10

Упродовж другої половини квітня у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 (директор Л.М. Гайсенюк) відбувався захист соціальних проектів для учнів 5-10 класів. У межах роботи над педагогічною проблемою «Створення сучасного освітнього простору школи для формування соціально-компетентної особистості» класними колективами навчального закладу проводилась довготривала робота .

Учнями 10А класу був створений проект «З турботою про старість» з метою надання допомоги літнім людям, створення для них комфортних психологічних умов .

Учні 8-9 класів захищали проекти «Наш край у роки Другої Світової війни». Вони зустрічалися з очевидцями та учасниками воєнних подій, які поділилися власними спогадами. Завдяки таким зустрічам  відновлені історичні епізоди партизанського руху на території селищ Британи та Основа. Проводились відео екскурсії історичними місцями с. Дніпряни та фотоекскурс місцями бойової слави нашого краю.

3

2

Учасники проектів 5-7 класів дослідили ряд важливих проблем: «Чи має право людина на втручання у живу природу?», «Як зберегти нашу планету від екологічної катастрофи?», «Якими повинні бути гармонійні стосунки людей і природи?». Учні добровільно приймали участь у заходах з благоустрою довкілля. На годинах спілкування проводили тренінги «Захистимо братів наших менших», під час засідань «круглих столів» розглядали питання з правил збереження водних ресурсів, економного використання води.

Під час екскурсій на природу досліджувались питання забруднення берегів Лівобережжя Дніпра, цікавою була вікторина Червона Книга – вивчались рідкісні екземпляри флори і фауни наших земель. Учні активно приймали участь у Всеукраїнській акції «Пелікан рожевий – птах року», постійно випускались шкільні стіннівки . Діти допомагали зимуючим птахам, годували, спостерігали за ними, виготовляли, розвішували годівниці та шпаківні, займалися благоустроєм прилеглих до школи ділянок: паркової зони, берегу Дніпра, прибирали в сосновому лісі.

Отже всі разом – з  5 по 10 клас постійно і наполегливо працюючи демонстрували, що майбутнє планети в їх руках – дбайливих, надійних працьовитих.