Учні створили “Карту професій Херсонщини”

Три роки поспіль учні з 18 районів Херсонської області та м. Херсона і Нової Каховки були учасниками інноваційного профорієнтаційного проекту «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє»  і  впевнено  крокували до свого професійного майбутнього.
.
Як повідомляють у прес-службі Херсонської ОДА, підсумком роботи команд стали створені ними блоги/сторінки «Карта професій рідного краю», які було зведено у спільний інтерактивний веб-ресурс “Карта професій Херсонщини”, який можна переглянути тут.
.
Блог кожної команди – унікальний, адже діти оформлювали і наповнювали їх спираючись на власні смаки та вподобання. У кожному блозі можна переглянути обов’язкові елементи серед яких: оригінальне і мотивуюче звернення до читачів блогу, соціально-економічний паспорт району, ресурси за топ 5-кою найзатребуваніших професій в регіоні (нариси, відео, буклети, професіограми, списки літератури та Інтернет-ресурсів за професією), фотогалерея, списки навчальних закладів району з активними посиланнями на сайти вищих навчальних закладів та професійно-технічні навчальні заклади, інформація про авторів блогу, та інші матеріали.
.
Кожен рік профістартівці працювали над окремою темою, яка розширювала їхні уявлення про світ професій і допомагала наблизитися впритул  до обраної. Участь у проекті  дала дітям дуже багато нових знань, частину з яких вони отримували під час навчально-тренінгових занять: «Особливості мистецтва фотографування», «Створення презентацій «Microsoft Power Point»», «Правила підготовки та оформлення інтерв’ю», «Використання соціальних мереж у промоційній діяльності», «Вивчення можливостей блогерів та адміністраторів сайтів», «Особливості наповнення Web – контенту», «Специфіка ораторського мистецтва, його практичне застосування»,  «Засоби, методи та форми впливу на людей», «Самопізнання – шлях до саморозвитку та самоствердження».