Учні та педагоги 3-ї школи вітають з Днем закоханих!

  Ось воно, це дивне та радісне свято. Дивне, бо відзначають його закохані, для яких кожен день любові і без того є святом. Радісне, бо День Святого Валентина привід згадати про те, до чого прагне кожна людина. У цей день варто посміхнутися, озирнутися і, нарешті, побачити того, з ким судилося бути поруч. Кращої причини годі  й  знайти!

У романтичній та веселій атмосфері пройшов день 13 лютого у ЗОШ №3. Зранку лунала музика та транслювалися відеоролики-привітання. На великій перерві шкільну родину очікував сюрприз: у фойє школи розмістилася крамничка «Амурчик». Всі бажаючі мали нагоду за символічну плату придбати печиво у формі сердечка, а разом з ним бонус – романтичне побажання. Поруч розмістився будиночок провидиці Валентини, фруктовий пиріг якої умів віщувати.

Протягом дня працювала святкова пошта – поштарики розносили адресатам валентинки. День завершився міні-концертом, який сподобався всім присутнім.

Колектив ЗОШ №3 від усього серця вітає громаду міста Нова Каховка з чудовим романтичним святом – Днем закоханих.  Прийміть щирі побажання любові, здійснення мрій та мирного блакитного неба!IMG_2968_607x405 IMG_2974_607x405IMG_2950_607x405 3 школа

Галина Фірсова, заступник директора з виховної роботи