Учні третьої школи зустрілись з ветеранами Другої Світової війни

9-1

6 травня в ЗОШ № 3 були проведені заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги. Розпочався день з єдиної виховної години, на яку було запрошено ветеранів Великої Вітчизняної війни Пахно Ганну Нікіфорівну та Міненка Степана Тимофійовича. Наші гості розповіли про ті буремні роки, поділилися своїми спогадами про те, як почалася війна, яким їм запам’ятався День Перемоги. Затамувавши подих, діти слухали свідків того часу, роздивлялися ордени та медалі ветеранів.

Також в цей день у закладі відбувся святковий концерт. З хвилюванням і трепетом учні зустрічали гостей: Сімейко Валентину Гаврилівну, Микулу Наталю Володимирівну. Відкрилося свято  музично-хореографічною композицією «Ангел». Небагато історії, пригадаємо події тих років…уважно вслухаються діти, навертаються сльози на очі ветеранів і затремтів голос ведучої…

9-3

І ось настала «Хвилина мовчання». Звучить метроном. Нахиливши голови, ми вшанували пам’ять тих, хто захищав нашу Батьківщину, хто подарував нам життя.

Багато років минуло з тих трагічних років. На превеликий жаль, йдуть з життя ветерани. Але пам’ять про ті події живе в історії кожної сім’ї, в фільмах, книгах, віршах.

Піснею про мир закінчується свято: фото на пам’ять, слова вдячності і частування для гостей… Дякуємо всім, хто завітав до нас на свято, хто не байдужий, хто з любов’ю несе іскру свого тепла, щоб запалити в душах дітей любов до Батьківщини, гордість її історією, подвигом її героїв.

9-4 9-6