Учні ЗОШ №5 вдруге взяли участь у конкурсі «Sunflower»

 З метою залучення учнів до зразків художнього читання 30 листопада  в ЗОШ №5 відбулась ІІ Міжнародна гра зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower» – 2017 (шкільний координатор Григорчук О. О.).

Учні ЗОШ №5 з нетерпінням чекали чергової гри «Sunflower», яка дає можливість перевірити свої знання не лише з літератури, а й з українознавства.  Щороку запитання стають все різноманітнішими і цікавішими як за змістом, так і за оформленням, підібрані за віковими особливостями учнів. Навіть учні 2-4 класів с пробували  свої сили.

«Sunflower» – гра, де дитина почуває себе здатною досягти успіху. У конкурсі взяли участь 45 учнів. Діти із великим задоволенням розв’язували ребуси, шукали правильні відповіді у завданнях, демонструючи свої знання з української та зарубіжної літератури, побуту та звичаїв нашого народу. “Участь школярів у цій грі доводить, що діти люблять читати художні твори, шанують і поважають літературу, – підсумували педагоги. – Як приємно відкрити книгу, зануритись у дивовижні світи, черпнути багатий досвід письменників, поділитись своїми враженнями, перевірити отриманий багаж знань”.

 

Учитель зарубіжної літератури ЗОШ №5 О. Григорчук