Учні ЗОШ №6 славлять професію своїх батьків

1vlHGyH1SvY

У Новокаховській ЗОШ  №6 (директор Л. М. Гайсенюк) 16 квітня  відбувся фестиваль «Славимо професію наших батьків» серед учнів 2-3 класів. На заході були присутні почесні гості: Скрипнікова М. А., спеціаліст відділу освіти, Власенко В.Д., депутат Новокаховської міської ради, батьки учнів 2-3 класів.

Про це повідомляє адміністрація школи.

IMG_2228

«Землю прикрашає сонце, а людину – праця»… Мудрість цих слів намагалися розкрити конкурсанти на прикладі праці своїх батьків, адже саме від них діти успадковують здібності і таланти. Мандри у світ професій найцікавіше презентували учні 2А класу  (кл. керівник Немчинова Л.М.), що стали переможцями і отримали солодкий приз від ПАТ «ДМК Таврія». Саме вони змогли з глибокою любов’ю передати своє ставлення до праці батьків-виноградарів, до їх професії: «…. своей профессией гордимся мы до слёз….». З промовою до підростаючого покоління звернувся Варваринець В. Ю., батько другокласника, у якій наголосив на шані до професії виноградаря, такої давньої та славетної.

A1AN6a4YodY

Призери ІІ-х та ІІІ-х місць за участь у конкурсі теж отримали солодкі призи та заслужені аплодисменти. Цікавою була презентація професії квіткарів, авіаторів, лікарів, бо разом з дітьми на сцені були задіяні батьки-фахівці: медичні працівники, виноградарі та інші. Разом з конкурсантами глядачі із залу здіймалися мріями до небес у польоті і розглядали прекрасні ландшафти землі, а учні співали: «… небо – наш родимый дом….».

U4-j59gLZVE

Учасники наголошували: «…шановні, не лінуйтесь, до вибору майбутнього відтепер готуйтесь…», «… як буде потрібною кожна людина, то буде щасливою вся Україна…».

rElsdyAQQ5M

Тому не тільки квіткарі створюють рай на землі, а всі фахівці своєї справи щодня працюють над цим, а дітям треба наслідувати традиції у різних професіях і змалку дбати про свій майбутній успіх у них. Адже поганих професій не буває, і пошану викликає той, хто чесно працює.

0uXwQUjLMQs