Учні ЗОШ №7 допомогли в облаштуванні території храму

P4164930

У рамках місячника «Чисте довкілля» 16 квітня 2015 року учні ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) навідались до Свято-Казанського храму в місті Таврійськ, щоб навести лад на території поки недобудованого храму.

Про це повідомляють з адміністрації школи.

P4164963

Як розповіла заступник директора з виховної роботи Копил Н.М.: «Головна мета акції, яка здійснювалась під гаслом «Це не обов’язково робити за гроші» – показати всім, що добрі справи можна робити безкоштовно».

Під час толоки старшокласники допомагали складати цеглу і сумлінно виконували всі доручені їм завдання. Впродовж двох годин спільними зусиллями учнів та настоятеля храму протоієрея Василія, який сумлінно працював разом з дітьми, вдалось скласти цеглу та прибрати каміння на території храму.

P4164971

Настоятель храму протоієрей Василій висловив щиру подяку учням школи та пригостив їх смачним печивом. Крім того школярі мали змогу поспілкуватись з протоієреєм Свято-Казанського храму та побувати в самому храмі.

P4164995

Учні та педагоги школи вважають, що попри особисте духовне збагачення, ми маємо дбати й про чистоту середовища, в якому живемо та працюємо, бо чистий храм, чисте місто – це чиста Україна!

P4164981