Угорська екуменічна служба милосердя передала на Херсонщину 7 тонн гуманітарного вантажу біженцям

dopomogaНа Херсонщині 150 родин вимушених переселенців, які виховують трьох та більше дітей, а також неповні родини де виховуються двоє дітей, отримали 7 тонн гуманітарної допомоги від Угорської екуменічної служби допомоги.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської міської ради.

Перший етап видачі допомоги від угорських партнерів розпочався 2 лютого в приміщенні Херсонського міськвиконкому. Кожна родина отримала 40-кілограмовий комплект з побутовою хімією, наборами особистої гігієни для дорослих та найменших, продуктові набори харчування (крупи – 4 видів, борошно, соняшникова олія -4 л, макаронні вироби – 2-х видів, м’ясні тушонки 2-х видів).

З 4 лютого 2015 через волонтерів гуманітарну допомогу отримали багатодітні родини зі сходу, які зупинилися в Генічеську та Генічеському районі. 
А вже 5 лютого – у Новій Каховці, Каховському районі, Великій Лепетисі, Верхньому Рогачику та Чаплинці.  

6 – 8 лютого 2015  – Цюрупинському, Голопристанському, Бериславському та Білозерському районах.

Акція проведена громадською організацією «Ліга ділових і професійних жінок», її партнером Угорською екуменічною службою допомоги (м. Будапешт) за підтримки Херсонської міської ради, Херсонського координаційного центру по роботі з особами, які прибули з Луганської та Донецької областей, міського та обласного центрів соціальних служб, волонтерів та ін.