Укласти договір з «Нафтогазом» можна в «Херсонрегіонгазі»

Для підключення нових споживачів у Херсоні та області газопостачальна компанія «Нафтогаз України» розпочала співпрацю з ТОВ «Херсонрегіонгаз».

Подати заяву на приєднання до ГК «Нафтогаз України» відтепер можна у головному офісі «Херсонрегіонгазу» (м.Херсон, вул. Михайлівська (Петренка), 18 (08.00–17.00, понеділок – п’ятниця).

З 20 січня для обслуговування клієнтів доступні також сервісні центри компанії в області, у тому числі й у Новій Каховці (вул.Дружби (Дзержинського), 33А (08.00–17.00, понеділок – середа, п’ятниця).

Сьогодні усіх побутових споживачів газу на Херсонщині, які ще не обрали собі постачальника, обслуговує ГК «Нафтогаз України» як постачальник газу «останньої надії». Попередній постачальник – ТОВ «Херсонрегіонгаз» – з 1 грудня 2020 року припинив постачати блакитне паливо населенню через значну заборгованість споживачів та, як наслідок, відсутність коштів для закупівлі газу. Згідно з нормами, тривалість постачання природного газу від ПОН обмежена за терміном, тому до 29 січня 2021 року абоненти у Херсонській області мають обрати нового ринкового постачальника та перейти на постійне газопостачання.

Приєднатися до Газопостачальної компанії усі охочі також можуть онлайн – на сайті gas.ua, через web-версію Приват24 (розділ «Послуги/Комунальні постачальники»), або офлайн – у мережі банку ПУМБ, а з 18 січня – у відділеннях Ощадбанку. Щоб змінити компанію, споживачу достатньо надіслати обраному постачальнику газу заяву на приєднання, вказати EIC-код («персональний газовий номер», який можна знайти на попередніх платіжках або дізнатись у ТОВ «Херсонрегіонгаз» або АТ «Херсонгаз») та надати копії паспорта, ІПН та документа, що засвідчує право власності на житло.

Ціна газу від ГК «Нафтогаз України» як ринкового постачальника – 7,22 грн/куб.м у січні, що в середньому до 40% вигідніше, ніж пропозиції більшості компаній на ринку. Вартість блакитного палива від постачальника «останньої надії» у грудні становила 6,77 грн/куб.м з ПДВ, без вартості доставки (розподілу), а в січні становить 7,65 грн/куб.м.