В Новокаховській дитячій школі мистецтв відбувся захід “Україна гідна свободи”

222

18 листопада в Новокаховській дитячій школі мистецтв відбувся виховний захід до Дня гідності і свободи –  «Україна гідна свободи». Гостями заходу були батьки учнів та справжні чоловіки, захисники нашої держави – воїни АТО: Віталій Шевченко, старший сержант, командир противотанкового відділення та Петро Колбасенко, сержант, командир лінійного відділення.

Захід відбувся за участю учнів вокально-хорового, фортепіанного, струно-смичкового та театрально-хореографічного відділів, а також викладачів, які своїми виступами зробили захід більш насиченим та допомогли згадати події від 21 листопада 2014 року.

В концерті лунали патріотичні та українські пісні, танці, вірші та уривки з поем, а також висока фортепіанна і скрипкова  музика. Весь захід супроводжувався фотографіями з широкими  просторами нашої єдиної держави, обрядами, символами нашої державності, та  діями, які проходили на майдані. Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв майдану – небесну сотню та воїнів АТО, які загинули, захищаючи свободу нашої країни.

Завершено захід яскравим вокально-хореографічним номером, наприкінці котрого, воїнам – захисникам діти вручили коровай та сфотографувалися на згадку про чудову зустріч. Воїни подякували діточок за теплий прийом, за їх творчу наснагу та любов до рідної України!

В.о. заступника директора з виховної роботи Гребенюк О.І.