Україна гідна свободи

cimg3965Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи,  і  Революція Гідності 2013 року.

Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасних та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, встановити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада.

В цей день у музеї історії міста пройшла патріотична година «Україна гідна свободи» для учнів техніко-економічного ліцею.

cimg3973Екскурсовод музею Наталія Ільницька, розповіла учням про трагічні сторінки в житті мільйонів громадян України, супроводжуючи свою розповідь уривками з фільмів про події революції Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

І до цих пір на території нашої держави немає спокою, після Майдану розпочалися військові дії на Сході України, в ході яких втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних жителів.

Дивлячись на нинішнє становище нашої країни, впевнені, що немає такого українця, який би не бажав миру і спокою Україні. Весь народ нашої держави об’єднався нині проти агресора. Кожного дня, щогодини Україна завдяки таким чоловікам-героям, серед яких і наші славні земляки, виборює право бути суверенною, єдиною державою. Тож молімося за наших мужніх захисників і просімо у Бога одного: аби вони живими і здоровими і якнайшвидше повернулися додому.