Україна поновить переговорний процес з Ryanair – Володимир Гройсман

З метою вирішення ситуації з лоукост перевізником Ryanair Прем’єр-міністр України провів спеціальну нараду з керівництвом Мініфрастурктури, Мінюсту, аеропорту “Бориспіль”, Асоціації “Аеропортів України”, Офісу залучення та підтримки інвестицій. Про це Володимир Гройсман повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Ryanair
Sean MacEntee / www.flickr.com

Зокрема Прем’єр повідомив: “Ми прийняли спільне рішення, з яким погодилися всі учасники наради.
✓ Перше, звернутися до НАБУ та Антимонопольний комітет України щодо оцінки всього перебігу переговорного процесу за участі Мінінфраструктури і Міжнародний аеропорт “Бориспіль” щодо дотримання законодавства і умов конкуренції
✓ Друге, вирішили поновити переговорний процес з Ryanair, до якого долучити разом з Міністерство інфраструктури України і аеропортом «Бориспіль» директора UkraineInvest – Ukraine Investment Promotion Office Даніеля Білака.
✓ Третє, доручив Мінінфраструктури прискорити розробку Стратегії розвитку транспортної галузі в авіасегменті, включаючи розробку стратегії розвитку українських аеропортів, в тому числі із залученням лоукостів.”

Володимир Гройсман заявив: “Всі наші зусилля мають бути зосередженні на тому, щоб наші громадяни мали всі умови для вільного пересування.”

Нагадаємо, перевізник Ryanair наразі відмовився від своїх планів відкривати польоти з України. Придбати квитки на рейси, що були відкриті раніше, тепер неможливо.