Україна та Канада підписали історичну угоду про зону вільної торгівлі (оновлено)

Україна-КанадаПрем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо перебуває з офіційним візитом в Україні. Візит пана Трюдо ознаменовується одразу декількома знаковими для українсько-канадських стосунків подіями. Так, сьогодні була підписана історична угода про зону вільної торгівлі між двома країнами.

Про це, зокрема, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Twitter.

https://twitter.com/MFA_Ukraine/status/752446980417286144?lang=uk

Президент України Петро Порошенко на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook написав: “Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою дозволить посилити економічну взаємодію між нашими країнами.

Угода передбачає не просто зняття тарифних обмежень, а чітке зобов’язання протягом семи років зняти 99% бар’єрів у міжнародній торгівлі. Це є преференційний доступ для товарів походженням з території України та Канади відповідно. Це нові можливості для розширення ринків збуту товарів і прозорі умови торгівлі.

Українська та канадська сторона не зупиняються на Угоді про зону вільної торгівлі й продовжать працювати над розширенням сфери дії документу.”

Радісну звістку на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter підтвердив і Прем’єр-мініст Канади Джастін Трюдо.

https://twitter.com/JustinTrudeau/status/752534279452815360