Україна вишивана: Нова Каховка приєдналася до відзначення Всесвітнього Дня вишиванки

IMG_6521Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки. За традицією, у цей день усі  одягають вишиванки – на роботу, навчання чи на звичайну  прогулянку.

 З нагоди цієї події в багатьох українських містах відбуваються масові акції та флеш-моби. У такий спосіб українці з усього світу демонструють, що вишиванка – це не лише національний одяг,   а символ, духовний оберіг, унікальний генетичний код нації.  Ще здавна вишивана сорочка надавала яскравої автентичності кожному українцю. Вона  стала популярною і далеко за межами України.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. Не залишилась осторонь нього і Нова Каховка. За ініціативи міського голови Володимира Коваленка у нашому місті щорічно відбувається акція, приурочена  до Дня вишиванки Її охоче підтримують трудові колективи, навчальні заклади, депутати, усі  небайдужі містяни.

І от сьогодні усі вони вийшли на центральну площу для спільного виконання Державного Гімну України. Молодь Нової Каховки вишикувалась й утворила фігуру Державного Герба. Присутніх привітав міський очільник, після чого луною над площею покотились звуки Державного Гімну – рідні й дорогі серцю кожного українця. «Хвилею» вишиванок учасники ходи попрямували Дніпровським проспектом до Літнього театру, де всіх чекав яскравий концерт творчих колективів Нової Каховки.

Звісно, словами описати це дійство просто неможливо. До вашої уваги фото-замальовки зі свята.

IMG_6532

IMG_6536

IMG_6549

IMG_6563IMG_6570

IMG_6568

IMG_6574

IMG_6583

IMG_6590

IMG_6608

IMG_6616

IMG_6622IMG_6631

IMG_6623

Фоторепортаж з Літнього театру, шановні читачі, ви зможете переглянути найближчим часом.