В індустріальній програмі «Docs in Progress» 53-го Karlovy Vary International Film Festival за перемогу боролися 10 проектів з різних країн світу. Про це йдеться на сторінці Держкіно у соціальній мережі Facebook.

Переможцем конкурсу став проект української документальної стрічки «Панорама», що реалізовується міжнародною командою за підтримки Держкіно України. Творці фільму здобули грошову нагороду розміром 5 тисяч євро.

Karlovy Vary
Карлові Вари Jorge Franganillo / www.flickr.com

“Режисером та автором сценарію «Панорами» є Yuriy Shylov.

Головний герой картини — кіномеханік Валентин, який 44 роки працює в «Кінопанорамі», одному з найстаріших кінотеатрів Києва. У день 60-річчя Валентина в кінотеатрі відбувається пожежа і чоловік змушений піти на пенсію. У країні, що стрімко змінюється, він намагається знайти новий сенс свого життя.

Фільм створюється кінокомпанією «МаГіКа-фільм» (продюсери Gennady Kofman і Olga Beskhmelnitsyna) за підтримки Держкіно України у копродукції з польською компанією Doc Education Foundation (копродюсер Мирослав Дембіньський) та німецькою компанією Boxee Media (продюсер Дірк Саймон),” – розповідають у Держкіно.